Про магазин

Компанія «Сільвер Клін» працює на ринку України з 2003 року, за цей довгий термін ми зарекомендували себе як надійний і порядний партнер для якого КЛІЄНТ на першому місці. 

На даний момент наша компанія є прямим постачальником і офіційним дистриб'ютором таких торгових марок як:  "Рута",  "Мелочи жизни",  "Bref", "Domestos", "Cif", "СанКлин", "Clin", "pur", "Somat", "Про Сервіс", "Бджілка", "Сувіла", "Сraft", "Florisens", "Grill", "Quick", "AIRWICK",  "GLADE". Так само, ми безпосередньо представляємо заводи з Одеси, Дніпропетровська, Полтави, Житомира, Львова, Харкова, Вінниці, Києва та ін. з виробництва різних видів господарських товарів та побутової хімії.

Онлайн-магазин надає можливість купити миючі засоби європейських і українських виробників оптом. Серед широкого асортименту товарів є професійна хімія для прибирання готелів, ресторанів і квартир. Набирають обертів популярності професійні засоби для клінінгу.  Вашій увазі також пропонується автохімія для мийки – це засоби для обслуговування автомобілів.

Якщо Ви шукаєте де купити одноразовий посуд для свят, тут він також є. Паперовий посуд оптом користується великим попитом, а разом з ним купують зубочистки, рідке мило, серветки.

Зверніть увагу на паперові рушники в рулонах і серветки оптом. Придбайте для них диспенсер.  Це просте обладнання зменшує витрату серветок і дозволяє добре заощадити Ваш бюджет.

Купівля господарських товарів на опт дає можливість отримати знижку і безкоштовну доставку, а ціни Вас приємно здивують.

Наш асортимент:

Посуд одноразовий: паперові стаканчики одноразові, пластикові стаканчики, чарки, чашки, миски, креманки, тарілки, тарілки паперові, прилади столові, мішалки для кави пластикові і дерев'яні, комплекти одноразового посуду, VIP посуд та ін

Паперова продукція: серветки паперові, серветки-хусточки гігієнічні, вологі, туалетний папір, паперові рушники, паперова упаковка та ін

Барна продукція: прикраси, мішалки для коктейлів, шпажки-вилочки, зубочистки дерев'яні в асортименті, палички для шашлику, свічки.

Пакувальні матеріали: пакети, майки, вакуумні пакети, пакети для сміття, упаковка з прозорого пластика, упаковка для суші, плівка харчова, стрейтч плівка, пакети паперові, пакети для заморозки, мішки п/е, скотч та ін.

Господарські товари: серветки для прибирання, мочалки, універсальні серветки з мікрофібри, губки для посуду, папір для запікання, ганчірки, скребки нержавіючі, спецодяг одноразовий, рукавички господарські в асортименті, фольга, пергамент, тортолетки, мішки для сміття, відра для сміття, пакети для льоду, прищіпки, освіжувачі повітря, мило опт (мило рідке, мило господарське), миючі засоби для посуду, прибирання, гумові рукавички та ін.