Пластикові стакани (одноразові), купити пластикові склянки з кришкою оптом - ціна в Києві, Україна - Silver Clean
Кошик Кабінет
Клінінгові послуги
Категории

Одноразові пластикові стакани

Категорії
Виробники

 • Об`єм
 • Сировина
  Показано 1 по 17 з 17 (всього сторінок: 1) повернутися наверх

  Пластиковий стакан – зручна посуд, яка часто застосовується в закладах швидкого харчування, кафе і так далі. Крім того, такі вироби користуються популярністю в кавових автоматах і в торгових точках. Вони затребувані в різних сферах застосування.

  Загальні характеристики пластиковий ємностей.

  Пластиковий Стакан має безліч переваг, серед яких можна відзначити:

  • 1. Гігієна. Оскільки кожен відвідувач має свою ємність для напою, немає небезпеки, що через посуд він отримає мікробів. Після використання виріб викидається.
  • 2. Універсальність. В асортименті запропоновано великий вибір форм, обсягів і квітів даних виробів.
  • 3. Міцність і функціональність.
  • 4. Зручність. Пластик не тільки пластичний, але і легкий, тому його легко зберігати або навіть перевозити.
  • 5. Низька вартість. Пластикові стаканчики в упаковці обійдуться набагато дешевше, ніж один скляний келих.

  Одноразові пластикові стаканчики безпечні для здоров'я людини. Конструкція таких виробів дуже вдала, так як їх зручно тримати в руці, і вони досить стійкі. Поверхня ємностей може бути як гладкою, так і рифленою, з тисненням і без нього. Стаканчики практично невагомі і мають різний обсяг. В упаковці знаходиться 50 штук виробів, а в ящику - до 800 штук. Використовувати їх можна для води, соків, коктейлів, а також алкоголю. Вони можуть витримувати, як високу, так і низьку температуру вмісту. Не дивно, що пластиковий стакан оптом активно купують багато закладів, які хочуть постачати своїх відвідувачів чи співробітників посудом для пиття.

  Великі упаковки пластикових ємностей.

  Купити одноразові стаканчики особливо практично кафе, ресторанам і кейтерингових компаній, які зацікавлені у великих упаковках. Крім того, магазини, продають напої на розлив також мають можливість придбати пластикові стакани для пива. Така продукція також буде корисна для тих, хто працює в офісах, медичних установах, а також спортивних клубах, де постійно перебуває велика кількість людей. Не дивно, що пластикові стакани оптом користуються такою великою популярністю.

  В асортименті нашого магазину також можна знайти пластикові склянки з кришкою, які володіють підвищеною надійністю. Такі вироби ідеально підійдуть для алкогольних і безалкогольних коктейлів та інших напоїв.