Код товару:30128

Ємність для калу стерильна 30 мл Ecohealth

Ціна: 3.20 грн 3.80 грн


Купити товар дешевше

Купити товар дешевше
В наявності

Відправка по Україні в день замовлення до 16:00
Відповідність усім нормам та правилам
100% гарантія отримання та повернення
Конкурентні ціни та жодного обману

Стерильний контейнер (ємність 30 мл) виготовлений із міцного пластику, зручний для збирання аналізу калу. Вбудована в кришку ложечка допоможе швидко та акуратно зібрати в контейнер необхідну для аналізу кількість матеріалу.

Контейнер для забору аналізів з лопаткою призначений для забору та транспортування на дослідження загальноклінічних аналізів калу та інших біологічних матеріалів у медичних закладах (лікарні, поліклініки) та у побуті. Контейнер для забору калу виготовлений із ультрачистого поліпропілену або прозорого медичного полістиролу, обидва матеріали є хімічно нейтральними та бактеріально чистими.

Виготовляються контейнери у стерильній атмосфері за температури +250 °С повністю автоматично без використання ручних маніпуляцій. Це гарантує відсутність усередині контейнерів будь-яких сторонніх домішок. Контейнер для забору біоматеріалу забезпечений кришкою, що герметично загвинчується, що забезпечує надійний захист від розплескування, протікання та інгаляційного контакту.

На прозорій стінці баночки для аналізів є наклеєна етикетка або матова панель, на яку наноситься інформація про пробу та пацієнта.

Характеристики:

об'єм контейнера: 30 мл
упаковка: стерильна
розміри: висота – 65 мм, внутрішній діаметр – 36 мм, ціна поділу – 5 мм
стерилізація: оксид етилену

Основні
Кількість в ящику
500 штук
Матеріал
поліпропілен
Об'єм
30 мл
Стерильність
так
Тип
контейнер для калу
Відгуки0

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Оцінка

Відгуки з оцінкою
0% 0 відгуків
0% 0 відгуків
0% 0 відгуків
0% 0 відгуків
0% 0 відгуків