Оплата та доставка

Оплата замовлення здійснюється будь-яким зручним способом: готівкою кур'єру за фактом доставки, безготівковий розрахунок згідно з виставленим рахунком-фактурою (рахунок-фактура формується в день замовлення і дійсний протягом 3х робочих днів), на карту Приват банку ., на р/р ФОП 2-ї групи.

Доставка товару здійснюється на протязі 1-2 робочих днів* 

Можлива також "термінова доставка" товару в м. Київ, яка здійснюється на протязі 2-3 годин, при умові наявності товару на складі.

Мінімальна сума замовлення для доставки по Києву 1000 грн. Якщо замовлення менше 2000 грн. вартість доставки 140 грн. по Києву.

Мінімальна сума замовлення для відправки перевізниками по Україні (НП, Делівері та ін.) 1000 грн.

Умови оплати товару для відправки перевізниками:  "Укрпошта" - передоплата 100%, "Нова Пошта" - передоплата не меньше 50% або за домовленістю з менеджером. ( P.S. - головне щоб якщо клієнт з якоїсь причини не забрав товар на відділенні перевізника, то передоплата повина компенсувати вартість доставки в обидві напрямки) 

Доставка в інші міста України за тарифами перевізника, також наша компанія здійснює безкоштовну адресну доставку в Київську область при замовленні від 5000 грн. Умови безкоштовної адресної доставки узгоджуються з вашим менеджером.

* Можлива термінова доставка товару протягом 3-х годин за умови знаходження адреси доставки в радіусі 3 км від складу (адреса складу: Київ, вул. Гарета Джонса 11/2), наявності товару на складі.

Повернення товару здійснюється протягом 14 днів з моменту доставки відповідно до закону України. Якщо при отриманні товару ви помітили, що товар не належної якості, просимо зафіксувати цю інформацію за допомогою фото або відео фіксації. Також відразу повідомити цю інформацію в інтернет магазин за телефонами вказаних у розділі контакти. І відмовитись від такої посилки на пошті. Дані для повернення ви можете дізнатись за телефоном або за запитом на пошту. Гроші за товар повертаються на картку протягом 5 робочих днів з моменту отримання посилки з пошти, за умови, що товар залишився у заводській упаковці та не розкривався. Всі товари, які залишилися в заводській упаковці, можна повернути відповідно до закону України.