Укрпаклайн - Silver Clean
Кошик Кабінет
Клінінгові послуги
Категории

Укрпаклайн

Упаковка - один з найважливіших інструментів продажів і основний канал комунікації з споживачем. Важливо, щоб зовнішній вигляд продукту залучав та спонукав бажання взяти його в руки. Тому, компанія Укрпаклайн пропонує повний комплекс послуг по розробці і виготовленню індивідуальної упаковки, відповідно до побажань і вимог клієнтів. Також Укрпаклайн може запропонувати більше 200 наименованиий полімерної харчової упаковки, призначеної для кондитерських виробів, тортів, тістечок, зефіру, мармеладу, салатів, м'ясних, рибних і овочевих напівфабрикатів, яєць, сухофруктів, десертів, желе, морозива, суші та багатьох інших харчових продуктів.
 
Один з напрямів підприємства є виготовлення полістирольних і поліпропіленових плівок для термоформовки.
 
Ще одним видом продукції, який може запропонувати підприємство є стакани для молочної продукції з барвистою повнокольоровим друком, пивний стакан з поліпропілену, а також універсальні поліпропіленові склянки з кришкою для розфасовки широкого діапазону гарячих і холодних продуктів харчування. 
 
Упаковка від ТМ Укрпаклайн - це найкраще поєднання «ціна-якість», яке досягається завдяки високим вимогам до виробничого процесу на підприємстві.
    Показано 1 по 22 з 22 (всього сторінок: 1) вернуться наверх