Рукавички для косметичних і медичних процедур, купити оптом - Київ, Україна - Silver Clean
Кошик Кабінет
Клінінгові послуги
Категории

Рукавички для косметичних і медичних процедур

Категорії
Виробники

  Показано 1 по 43 з 43 (всього сторінок: 1) повернутися наверх

  Щоб захистити себе і клієнта від небажаних контактів з мікроорганізмами під час косметологічних або медичних процедур, використовують спеціальні рукавички.

  Різноманітний арсенал захисних інструментів

  На сьогоднішній день прийнято виділяти 2 виду «рукавиць»:

  • 1. Нітрилові. Головні якості - підвищена стійкість, ідеальний захист від мікроорганізмів. Поверхня таких виробів має текстуровану структуру. Завдяки цьому захоплення і утримування інструменту більш зручний. Їх форма - універсальна. Вони еластичні і надійні. Дані продукт широко використовується, тому рукавички для косметичних процедур оптом цілком розумне рішення.
  • 2. Латексні. При виготовленні натурального латексу використовують сік каучукового дерева. Властивості цього матеріалу здатні захистити користувача від зовнішнього впливу. Еластичність, яким володіє виріб, дозволяє легко одягати його на руку. І навіть незважаючи на те, що воно щільно обтягують її, пальці залишаються все такими ж чутливими.
  • 3. Вінілові. В їх основі лежить полівінілхлорид, відрізняються своєю міцністю. Крім того, такі вироби кілька тонше латексу. При виготовленні в вініл не додавали природні білки, тому він не сприяє розвитку алергічних реакцій. Найчастіше такі рукавички для медичних процедур вибирають ті, хто працює з голкою, щоб не було можливості їх проткнути. Даний продукт ідеально «сидить» на руці, тому працювати з ними дуже легко.

  Сфери застосування універсальних засобів захисту

  Рукавички для косметичних процедур випускаються в декількох колірних рішеннях, на всі розміри. Саме тому медичні установи, салони краси і багато інші заклади часто бажають придбати рукавички для медичних процедур оптом. Крім цього, продукція буде корисна у фармацевтичній і харчовій промисловості, а також науково-дослідної діяльності.