Тримач для паперових рушників | Диспенсер для серветок ❀ - Silver Clean
Кошик Кабінет
Клінінгові послуги
Категории

Сміттєві відра, тримачі для паперових рушників, диспенсери для серветок

Категорії
Виробники

Показано 1 по 48 з 1340 (всього сторінок: 28) повернутися наверх

Чистота, як ми знаємо, не тільки запорука здоров'я, але і гарантія гарної думки про ваш будинок або заклад.  Тим не менш, постійне прибирання приміщень, як ванна кімната і туалет потребують коштів, які будуть сприяти чистоті і робити сам процес менш скрутним.

Саме тому, інтернет-магазин SILVER CLEAN має широкий набір інвентарю для туалетних кімнат. У нас є кілька видів сміттєвих відер на 5л, 7л, 10л, 11л різних кольорів (адже ніхто не заперечує, наскільки необхідно відро для сміття в туалетній кімнаті), мітли з ручкою для швидкого прибирання, совки для підлоги з довгою щіткою, яка позбавляє від необхідності нахилятися і, звичайно ж, звичайні совки.

Часто тримач для паперових рушників або диспенсер для серветок краще, ніж установка сушарки для рук. Тому ви можете також додати у свій набір диспенсер для серветок (пластиковий, бамбуковий, металевий), щоб забезпечити зручність відвідувачам туалетної кімнати, тримач для паперових рушників, що закривається, тримач для туалетного паперу і туалетний комплект.