Інтернет-магазин побутової хімії в україні - Silverclean ★ - Silver Clean
Кошик Кабінет
Клінінгові послуги
Категории

Побутова хімія в інтернет-магазині Сільвер Клін

Категорії
Виробники

Показано 1 по 48 з 383 (всього сторінок: 8) повернутися наверх

Не можна заперечувати необхідність миючих засобів в будинку, установі або будь-якому іншому закладі. З їхньою допомогою можна підтримувати необхідний рівень чистоти, вони також стають незамінними помічниками у важкій боротьбі проти жирних плям, бруду, жиру, ненависних нальотів і навіть іржі. Побутова хімія допомагає нам очистити поверхні  і зберегти цю чистоту довше.

Інтернет-магазин SILVER CLEAN має дійсно ширший асортимент побутової хімії: рідина для миття посуду, жироочищувачі, пральні порошки, засоби для чищення труб, скла, ополіскувачі, відбілювачі, поліролі, плямовивідники, миючі засоби для підлоги, сантехніки, унітазу, і професійні миючі засоби для масштабних сильних забруднень.

Купити побутову хімію з доставкою дуже просто! Вам достатньо всього два кліка на сайті silverclean.com.ua або зателефонувати нам та замовити миючі засоби у наших менеджерів. Серед асортименту на сайті представлені засоби для видалення жиру (Майстер Клінер, Містер Мускул, рідкий засіб Гриль), рідкі миючі засоби (Містер Проппер, для миття посуду Фейрі, Комет), а також для чистоти та миття унітазу. Також пральний порошок можливо купити тут! У тому числі можна купити білизну, плямовивідник і будь-який професійний миючій засіб.

Інтернет-магазин побутової хімії SILVER CLEAN (Україна) має в асортименті продукцію, як українських виробників, так і закордонних, що дає вам можливість широкого вибору в залежності від уподобань, бажаної ціни і цілей.

Хочете отримати все необхідне для прибирання швидко і зручно? Побутова хімія через інтернет-магазин – те, що вам потрібно!