✷ Серветки з мікрофібри для прибирання - Silverclean - Silver Clean
Кошик Кабінет
Клінінгові послуги
Категории

Все для прибирання

Категорії
Виробники

Показано 1 по 48 з 487 (всього сторінок: 11) повернутися наверх

Далеко не всі люблять прибирання: хтось особливо ненавидить пилососити, а хтось - мити посуд. Але іноді, засіб, за допомогою якого ви наводите чистоту, так полегшує вашу роботу, що вона перестає бути настільки гнітючою. І якщо вам коли-небудь доводилося застосовувати серветки з мікрофібри замість звичайних, то ви змогли відчути цю суттєву різницю, цю легкість процесу. Від серветки для прибирання часто залежить якість самого прибирання!

Кухонні губки, серветки вологопоглинальні, скребки кухонні фіброві, серветки з мікрофібри – все це істотно полегшує процес наведення порядку, робить його швидше, ефективніше і зручніше.

Купити серветки з мікрофібри можна у нас! Вам буде достатньо зробити замовлення на silverclean.com.ua або подзвонити і замовити серветки для прибирання у наших продавців. На серветки з мікрофібри ціна дуже низька.

Крім різноманітних серветок для прибирання в нашому інтернет-магазині SILVER CLEAN ви можете знайти також рукавички трикотажні, латексні і нітрилові, скребки (фіброві і металеві), щітку-праску, відра, а також бахіли і шапочки для волосся, які убезпечать ваші поверхні від додаткових забруднень.