Диспенсер для листових рушників Міні, складання ZZ і C чорний - Silver Clean
Кошик Кабінет
Клінінгові послуги
Категории
  • Диспенсер для листових рушників Міні, складання ZZ і C чорний
Код товару: 553108; Виробник ТМ Tork
Під замовлення
930.12 грн.
шт.
-
+
Ідеально підходить  для невеликих туалетних кімнат
Стильний класичний дизайн
Диспенсер виготовлений з ударостійкого пластику
Легке і комфортне використання
Наявність зручного віконця для контролю за наповненістю диспенсера рушниками
Місткість - 1,5 пачки серветок
Диспенсер для листових рушників Міні, складання ZZ і C чорний має невелику місткість 1,5 пачки серветок, що дуже зручно для компактних туалетних кімнат з низьким і середнім рівнем прохідності.
 
Завдяки стійкому до ударів пластику, з якого виготовлений роздавальник, термін його експлуатації надзвичайно високий. Чорний колір і класичний дизайн з м'якими кутами вигідно виділяє роздавальник на тлі інших моделей подібного санітарно-гігієнічного обладнання.
 
Компактні розміри диспенсера, всупереч можливим очікуванням, не створюють абсолютно ніяких труднощів для його обслуговування. Зручне і оригінальне розміщення замку на бічній панелі, що значно спрощує завантаження витратного матеріалу, прискорює роботу обслуговуючого персоналу.
 
Завдяки наявності оглядового віконця, стежити за наповненістю диспенсера рушниками дуже комфортно і легко. Найбільш раціонально встановлювати подібне обладнання в санітарно-гігієнічних кімнатах невеликих офісних приміщень, банків, медичних центрах, готелях і ресторанах, однак найбільш підходящим місцем для диспенсера цієї моделі, все ж залишаються ексклюзивні туалетні кімнати.
 
Характеристика
Система:H3 - Рушники складання ZZ і З
Колір:Чорний
Артикул:553108
Матеріал:пластик
Ширина:33,3 см
Висота:29,1 см
Глибина:13,6 см
Країна виробник:Німеччина
Серія:Elevation
Наявність замку:так